گزارش تصویری اسب و سوارکاری

جشنواره اسب کاسپین بزرگداشت زنده یاد لوئیز فیروز در روز پنج شنبه بیست سوم آبان توسط انجمن حفاظت از اسب کاسپین در مجموعه سوارکاری نوروزآباد با شرکت بیش از ۹۰ اسب در بخش های مختلف برگزار شد. برگزاری این جشنواره که با حمایت مرکز پرورش اسب پارت و همکاری آکادمی نوروزآباد انجام شد، بعد از سالها نقطه عطفی در دنیای اسب کاسپین بود.

نخستین حراج اسب ترکمن پایتخت 15 تیرماه 1396 توسط مجله دنیای اسب با مدیر مسئولی مهندس سهیل یوسف نیا در مجموعه نوروزآباد تهران برگزار شد و تعداد 12 راس اسب از مجموع 30 راس اسب ثبت نامی به مبلغ 4میلیارد و پانصد و ده میلیون ریال فروخته شد؛ مهدیار پیرزاده، مدیر اجرایی و کارگردان این حراج بود و پوشش مراسم را نیز ایران هورسی به عهده داشت. در ادامه  میتوانید گزارش تصویری این مراسم را مشاهده فرمایید.

گزارش تصویری حراج بزرگ یزد

عکس هایی از حراج اسب های داخلی و وارداتی عرب در محل نمایشگاه های بین المللی یزد:

گزارش تصویری بیست و دومین جشنواره فرهنگی و ورزشی عشایر که روز جمعه ۱۸ اردیبهشت ماه در روستای نجف تراکمه قشلاق هارنا برگزار شد را با هم مشاهده می کنیم؛

سیزدهمین جشنواره ملی زیبایی اسب کاسپین در مجتمع تفریحی گردشگری تازه آباد رضوانشهر برگزار شد.

«جشن ملی اسب اصیل ترکمن» هر ساله و با حضور دوستداران مسابقات اسب سواری و با شرکت مهمانان خارجی در یکشنبه آخر ماه آوریل در عشق‌آباد برگزار می‌شود.

آخرین‌پست‌های ایران هورسی در اینستاگرام؛ ما را دنبال کنید: