طراحی سایت های سوارکاری و صنعت اسب

ایران هورسی ، آماده خدمت رسانی به صنعت اسب و سوارکاری ایران در حوزه هایی چون راه اندای وب سایت ها ریسپانسیوی، راه اندازی و جذب فالور در شبکه های ایستاگرام و تلگرام و همچنین ساخت تیزر و کلیپ های تبلیغاتی ویژه اسب و باشگاه های سوارکاری می باشد. تمامی موارد بالا در استودیو سپنج ( که ایران هورسی از زیر شاخه های این مجموعه می باشد) انجام می شود

آنچه "استودیو سپنج" را از سایر رقبا متمایر می‌کند، تجربه و سابقه حضور تخصصی و چندین ساله در صنعت اسب و سوارکاری کشور است و موجب شده تا این گروه، شناختی کامل و دقیق نسبت به علایق و خواسته‌های فعالان این صنعت و جامعه مخاطب داشته باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت های سوارکاری و صنعت اسب از جمله اطلاع از هزینه‌ها، با شماره تلفن 09157079885 و یا آی‌دی تلگرامی spirzadeh@ ، آقای اسماعیل پیرزاده در ارتباط باشید؛ نمونه کارهای طراحی سایت استودیو سپنج را در سایت www.sepanjgroup.com/web و یا در کانال تلگرامی sepanjweb@ مشاهده کنید.


گروه سپنج آماده است تا طراحی سایت و پرتال های هیئت‌های سوارکاری، مراکز آموزشی، پرورشی و درمانی و هم‌چنین فروشگاه‌ها و باشگاه‌های سوارکاری و سایت‌های شخصی برای مربیان، مالکان،‌ سوارکاران و اسب‌های نفیس خود را به حرفه ای ترین شکل ممکن انجام دهد.
با ما در ارتباط باشید.

 

 

به اشتراک بگذارید

آخرین‌پست‌های ایران هورسی در اینستاگرام؛ ما را دنبال کنید: