باشگاه سوارکاری

باشگاه سوارکاری هوشمند به آدرس عباس آباد، خیابان طالقانی، خیابان زارعین، خیابان وحدت در عرصه پرش و تولیدات فعالیت می‌کند. مالکیت مجموعه با اسفندیار هوشمند و مدیریت آن با رادمرد هوشمند است.

باشگاه سوارکاری نسیم البرز

باشگاه سوارکاری نسیم واقع در ماهدشت، خیابان جم، کوچه دوم پلاک 110 به مالکیت  علی اسحق بیگی و مدیریت حسین فکری در زمینه‌های پرورش اسب ، تربیت سوار  و پرش با اسب به ارائه خدمات مشغول است.

باشگاه سوارکاری مهرگان در کرج، کردان بانو صحرا، خیابان گلزار واقع شده است. این مجموعه که مدیریتش به عهده مهرگان واحدی است در عرصه پرش فعالیت دارد.

باشگاه سوارکاری مروارید کیش در کردان، ابتدای بلوار شهدا، انتهای خیابان دهکده به سمت کشتارگاه سلیمانی قرار گرفته است؛ این مجموعه در زمنیه پرورش اسبچه خزر، اسب عرب، تاروبرد کورسی و آموزش سوارکاری فعالیت دارد.

باشگاه سوارکاری کلاک البرز

باشگاه سوارکاری کلاک به آدرس اتوبان تهران كرج، خروجي شهرك خاتم، مجموعه كلاك، در زمینه های  پرش ، درساژ ، پرورش و توليد اسب مشغول فعالیت است. مالکیت باشگاه با ناصر و مدیریتش با معين الدين باباخاني تيموري است.

باشگاه سوارکاری فیروز واقع در البرز، کردان، خیابان دهکده، انتهای کوچه مرحوم فیروز باشگاه فیروز در عرصه تولیدات فعالیت می‌کند. مالکیت این باشگاه با کارن فیروز و مدیریتش با همایون رضایی است.

باشگاه سوارکاری فرمان آرا در کرج، پل کلاک پایینتر از پلیس راه واقع شده است. مالکیت و مدیریت این باشگاه که در عرصه پرش فعالیت می‌کند به عهده  حسن فرمان آرا و  یاشا بویر است.

باشگاه سوارکاری صحرا البرز

باشگاه سوارکاری صحرا واقع در محمد شهر، بلوار دشت بهشت، دشت بهشت سوم، کوچه بنفشه، پشت انبار تعاونی با مدیریت عباس شورانی به تولید و پروش اسب مشغول است.

باشگاه سوارکاری شادروان واقع در کوهسار با مدیریت  سید محمد موسوی در عرصه تولید و پرش فعالیت دارد.

باشگاه سوارکاری سام البرز

باشگاه سوارکاری سام به آدرس نظرآباد، بخش تنکمان، دهستان تنکمان، روستای حاجی بیک، پلاک فرعی 13 از اصلی 109 در عرصه پرورش و نگهداری اسب و به مالکیت سام سابقی و مدیریت محمدرضاسابقی و خسرو داوودی صفایی فعالیت می‌کند.

باشگاه سوارکاری زیتون واقع در ماهدشت خیابان سرداران، خیابان چهارم جنوبی پلاک 2 ، با مدیریت جلال حیدریان در عرصه‌های تولید، پرورش، نگهداری، آموزش و پرش فعالیت می‌کند.

باشگاه سوارکاری رنجی البرز

باشگاه سوارکاری رنجی در کرج، مهرشهر، گلستان یکم، خیابان چمن چهارم قرار گرفته است. مدیریت و مالکیت مجموعه به عهده فرامرز و شکراله رنجی و عرصه فعالیتش پرش و درساژ است.

باشگاه سوارکاری دوقلوها به آدرس گوهردشت، بلوار موذن، خیابان اشتراکی شمالی، جاده آتشگاه، به سمت جاده برغان، نرسیده به تالار عسل در عرصه پرش و به مالکیت حسین عبدالله زاده و مدیریت مصطفی الوانی فعالیت می‌کند.

باشگاه سوارکاری خانه اسب در البرز، ساوجبلاغ، جاده قدیم هشتگرد، جاده سهیلیه، بعد از ورودی لشگر آباد، کوچه سرو طلایی، درب دوم سمت راست واقع شده است و مدیریتش را نیز ابراهیم فرخ نژاد به عهده دارد.

باشگاه سوارکاری حس خوب زندگی واقع در کردان، روستای ازنق به مدیریت بهرامی و در عرصه پرورش اسب ایرانی فعالیت می‌کند.

صفحه1 از6

آخرین‌پست‌های ایران هورسی در اینستاگرام؛ ما را دنبال کنید: