اخبار اسب و سوارکاری

 

رئیس هیئت سوارکاری استان هرمزگان با بیان اینکه در حال حاضر باشگاه خلیج‌فارس تنها باشگاه سوارکاری استان هرمزگان است، گفت: در اواخر سال جاری میزبان رئیس فدراسیون سوارکاری خواهیم بود تا ببینیم برای پیشبرد

برای اولین بار در صنعت اسب ایران ؛
رونمایی از تمبرهای یادبود لوئیز فیروز و کارت پستال های ویژه ی کمپین #نامه_به_لوئیز_فیروز

انجمن حفاظت از اسب کاسپین با حمایت "مرکز پرورش اسب پارت" اقدام به رونمایی از تمبرهای یادبود زنده یاد لوئیز فیروز خواهد کرد.

 

جشنواره ملی زیبایی اسب کاسپین
گرامیداشت زنده یاد بانو لوئیز فیروز
۲۳ آبان ۱۳۹۸


روزنامه "دیلی میل" چاپ انگلیس جزئیات فرار یک شاهزاده زن اردنی به نام "هیا بنت الحسین" خواهر ناتنی شاه فعلی اردن، از دست همسرش محمد بن راشد آل مکتوم حاکم دبی پرده برداشت.


به گزارش ایران هورسی فیلم داستانی یادگار باران قصه اسب سفیدی است که از تهران عازم مسابقات زیبایی استان گلستان است و در سیل گم می شود و ...
شروع تصویربرداری این فیلم به نویسندگی و کارگردانی مهدیار پیرزاده از سیزدهم فروردین سال جاری در منطقه آق قلا آغاز گردیده و بخش های داستانی این پروژه تا انتهای تیرماه به پایان می رسد.

با توجه به وسعت آسیب های انسانی و زیست محیطی و نیازهای مبرم پزشکی و دارویی و غذایی و پشتیبانی در مناطق سیل زده، پیرو اهدای ٢۵ رأس از اسب‌های دکتر عبدالجلیل غیادی به سیل زدگان و آسیب دیدگان ناشی از بارش ها و سیلاب های اخیر، حامیان و دست اندرکاران صنعت اسب ایران با مشارکت معنوی هنرمندان مطرح ایران، مصمم هستند با برگزاری مراسم مزایده-گلریزان و برگزاری نمایشگاه ویژه خلق آثار هنری، از هموطنان سیل زده ی خود در استان های کشور حمایت نمایند.

به منظور استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود در انجمن های فعال در عرصه صنعت اسب و سوارکاری به ویژه انجمن های نژادی و صنفی و همچنین در راستای عملیاتی کردن هوبت بخشی به اسب و ثبت اسب کشور، در تاریخ 19فروردین ماه 1398 تفاهم نامه همکاری توسط مهندس دهقان، مدیرعامل انجمن حفاظت از اسب کاسپین و دکتر اسماعیل خانیان، رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور به امضاء رسید.

کارگاه تخصصی تئوری و عملی...

کارگاه تخصصی تئوری و عملی...

گاها مشاهده شده افراد بدون کسب مجوز از فدراسیون اقدام به برگزاری جشنواره نژادهای مختلف اسب و یا سایر فعالیتهای ورزشی می نمایند. لذا بدینوسیله به اطلاع می رساند براساس نامه شماره 17312/52د مورخ 2/12/1396 مدیرکل حقوقی وزارت ورزش وجوانان مسئولیت برگزاری جشنواره ها بر عهده فدراسیون سوارکاری ج.ا.ا. و یا هیأتهای استانی و شهرستانی می باشد فلذا شرکت اسبها و سوارکاران در فعالیتهای ورزشی فاقد مجوز از فدراسیون سوارکاری سبب جلوگیری از شرکت آنها در مسابقات رسمی ملی و بین المللی فدراسیون سوارکاری خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی هیات سوارکاری استان مرکزی ، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان و هیات همراه از مجموعه سوارکاری شهرداری مهاجران دیدن فرمودند.
در این بازدید که با حضور ریاست محترم هیات سوارکاری استان و شهردار محترم شهر مهاجران همراه بود ، پیرامون مسائل مرتبط با آموزش سوارکاران و همکاری های بیشتر بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

صفحه1 از9

آخرین‌پست‌های ایران هورسی در اینستاگرام؛ ما را دنبال کنید: